Kolonáda - blend 100% arabica - Balenie: 1000 g., Mletie: Zrnková


Cena
32 €

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
250 g., 1000 g.

Objednaj dnes do 12:00 a zajtra máš tovar doma
ks

Predstavujeme vám našu exkluzívnu zmes arabiky s názvom Kolonáda – dokonalú symfóniu chutí, ktorá v sebe spája bohatú skúsenosť a moderné praženie. Starostlivo vyberané zrná arabiky, ktoré sú základom tejto kávy, boli namiešané a upražené tak , aby ste si mohli vychutnať jedinečný a nezabudnuteľný zážitok s každou šálkou.

Káva Kolonáda je synonymom pre harmóniu chutí. Jej stredné telo je ako náruč, ktorá vás jemne pohltí a povedie vás cez senzorickú záhradu, kde vás osvieži decentná chuť tropického ovocia. Predstavte si slnečnú oázu, kde sa každé sústo ovocia stáva sladším a intenzívnejším – to je práve chuťový profil našej Kolonády. A keď sa pomaly blížite ku koncu tejto cesty, objavíte zamatovú stopu lahodnej čokolády, ktorá vás nechá túžiť po ďalšom dúšku.

Máme pre vás tip: Kolonáda je vynikajúca na prípravu espressa, kde sa jej plný potenciál rozvinie do dokonalosti. A ak ste milovníkmi cappuccina, táto káva je pre vás ako stvorená. Lahodná mliečna pena v kombinaci s jemnou chuťou Kolonády vytvára harmonický spoj, ktorý zaručene zvýrazňuje každý aspekt jej chuti . 

Nechajte si poštekliť zmysly a váš deň bude ihneď slnečnejší.