Mexico Las Hortensias - Balenie: 250 g., Mletie: zrnková káva


Cena
6,90 €

Varianta neexistuje
zrnková káva
Na sklade

Objavte starobylé tajomstvá mexickej kávy s naším exkluzívnym produktom - Las Hortensias, prémiovou organickou kávou , ktorá v sebe ukrýva dedičstvo tradičnej pestovateľskej kultúry a bohatú históriu, ktorá siaha až do konca 18. storočia. Táto výnimočná káva je odrážkou pestrej palety prémiových káv, ktoré vám Mexiko ponúka, a je priamym výsledkom jedinečného spojenia ideálnych mikroklím, bohatej pôdy a trpezlivej starostlivosti farmárov.

Las Hortensias pochádza z Motozintly, hlavného mesta Sierra Mariscal v Chiapas – regióne, ktorý je považovaný za srdce mexickej kávy. Pestovaná v nadmorskej výške medzi 1 300 a 1 700 metrami nad morom . Nechajte sa hýčkať kávou , poznačenou rozmanitosťou mikroklím a výživných sopečných pôd, vďaka čomu získava svoj výnimočný chuťový profil. Svojimi bohatými tónmi čokolády , karamelu a kokosu , ktoré sa dokonale prelínajú s osviežujúcimi citrusovými podtónmi vám pripravý zážitok plný exotiky.

Vychutnajte si šálku tejto výnimočnej kávy a nechajte sa uniesť na cestu pestrými chuťami, ktoré vás prevedú krajinou s bohatou kávovou kultúrou. Las Hortensias je viac než len káva – je to skúsenosť, ktorá očarí vaše zmysly a obohatí každý váš deň. Tento úžasný nápoj plný tradícií vás vtiahne do príbehu, ktorý sa začal písať pred storočiami.

Región : Chiapas

Spracovanie : mokré

Nadmorská výška : 1300 - 1700 m.n.m.