Mokka zmes 50/50 - Balenie: 1000 g.

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(1)Počet hviezdičiek je 5 z 5

Cena
26 €

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
1000 g., 225 g.

Profil : tmavšie praženie , nugát , mandľa , čokoláda
ks

Objavte lahodnú harmóniu chutí v káve Mokka – výnimočnú zmes, ktorá spája v sebe bohatosť a intenzitu arabiky s robustnosťou a silou robusty. Pri tmavom pražení sa v tejto káve prebúdza bohatá paleta chutí. Od zamatových tónov mandlí, cez nádych luxusnej čokolády až po nežné dotyky nugátu – každý dúšok je ako exkurzia do sveta gurmánskych pôžitkov. Vďaka tejto zmesi príjemne zahrejete svoje chuťové poháriky a dodáte energiu pre všetky výzvy dňa.

Táto káva je ako stvorená pre milovníkov espressa, ktorí si potrpia na bohatú krémosť a intenzívnosť v každom šálke. Pri príprave cappuccina či latte sa jej charakteristické tóny nádherne prelínia s jemnosťou mliečnej peny, čím vytvoria dokonalý harmonický celok. A keď príde horúce leto, nechajte sa osviežiť inovatívnou metódou "Cold brew", kde Mokka rozvinie svoje chladivé čaro.

Túžite po káve, ktorá je viac než len nápojom? Káva Mokka je tou správnou voľbou pre vás – objemná, komplexná a sľubujúca skutočný zážitok pre vaše zmysly. Doprajte si túto kávovú poéziu, ktorá zmení každý vašej kávový okamih na nezabudnuteľný rituál.