Rodinná pražiareň kávy

PRE FIRMY

Záleží Vám na tom aby vaši zamestnanci podávali optimálny výkon v práci ? Doprajte im šálku kvalitnej kávy. Nekupujte zbytočne predražené kávy svetových značiek , ktoré sa musia doviezť na Slovensko a až potom do Vašej firmy. Čím je káva dlhšie upražená , tým stráca na svojej kvalite a nedá sa vôbec porovnať s čerstvo praženou kávou. Káva z našej pražiarne má minimálne takú istú kvalitu ( trúfam si povedať že aj vyššiu ) . Vaši zamestnanci ocenia , že na nich myslíte a dobre im padne stimulácia z kofeínu , ktorá spôsobí vyššiu výkonnosť a efektivitu práce na vašom pracovisku . Vaše náklady pritom budú prakticky len o pár centov vyššie.

Čo ponúkame :

- naša káva je iná ako ostatné kávy. Aby sme zaručili lahodnú chuť a arómu , tak je káva pre Vás vždy čerstvo     upražená  a skladovaná maximálne 14 dní pred doručením , zabalená v kvalitných obaloch   

- vieme poradiť , vybrať kávu a stupeň praženia podľa vašich požiadaviek       

- ku každému zákazníkovi pristupujeme osobitne

Oslovila Vás naša ponuka a chcete vedieť viac ? Stačí nás kontaktovať a o všetko sa postaráme.                  Pre gastro prevádzky a kaviarne

Prevádzkujete reštauráciu alebo kaviareň ? Chcete aby mali Vaši zákazníci príjemný zážitok zo šálky kávy ? Chcete byť trochu iný ?Tak potom ste na správnej adrese .                                                                                                                     

Viete aký je rozdiel medzi dovážanou a našou kávou ? Veľký ! Predstavte si že káva bola upražená v zahraničnej pražiarni , odtiaľ ide do veľkoskladu , potom do maloobchodu a nakoniec skončí vo vašej kaviarni. Ubehlo niekoľko mesiacov  a káva dávno stratila na svojej kvalite. Ako kompenzáciu dostanete ku káve do prenájmu kávovar , porcelán  , cukor atď. Chcete aby mal váš zákazník mal zážitok z kávovaru a porcelánu alebo z kvalitnej kávy ? Rozhodnutie je na Vás.

Čo ponúkame :

- kvalitnú čerstvo praženú kávu       

- poradenstvo a spoluprácu pri výbere káv ( druhy káv, stupeň praženia,spôsob prípravy,vytvorenie vlastnej zmesi )  - bezkofeínovú kávu  ( pri odstraňovaní kofeínu bol použitý " švajčiarsky " vodný spôsob )                                            

-férový prístup  a individuálny prístup , rozumnú cenu 

Ako bonus , možnosť vytvorenia vlastnej zmesi a vlastnej značky.                                                                                                                                                             

Radi Vám poskytneme naše služby , stačí nás kontaktovať a mi prídeme.                                       Pre malo a veľkoobchody

Samozrejmosťou je aj spolupráca s obchodnými prevádzkami . Naše produkt balíme do kartónových krabíc z kvalitnej trojvrstvovej lepenky ktoré zaručia jednoduchú prepravu aj skladovanie tovaru. Vďaka skladnosti a výbornej priľnavosti pre všetky lepiace pásky sa s krabicami ľahko manipuluje. Obsah jednej krabice je 24 ks kávy po 250 g.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať.

Copyright © 2021 | Peter Magula