Pre gastro a firmy

PRE FIRMY

Záleží Vám na tom aby vaši zamestnanci podávali optimálny výkon v práci ? Doprajte im šálku kvalitnej kávy. Nekupujte zbytočne predražené kávy svetových značiek , ktoré sa musia doviezť na Slovensko a až potom do Vašej firmy. Čím je káva dlhšie upražená , tým stráca na svojej kvalite  a nedá sa vôbec porovnať s čerstvo praženou kávou. Káva z našej pražiarne má minimálne takú istú kvalitu ( trúfam si povedať že aj vyššiu ) . Vaši zamestnanci ocenia , že na nich myslíte a dobre im padne stimulácia z kofeínu , ktorá spôsobí vyššiu výkonnosť a efektivitu práce na vašom pracovisku . Vaše náklady pritom budú prakticky len o pár centov vyššie.

Čo ponúkame :

  • naša káva je iná ako ostatné kávy. Aby sme zaručili lahodnú chuť a arómu , tak je káva pre Vás  vždy čerstvo  upražená  a skladovaná maximálne 14 dní pred doručením ,    zabalená v kvalitných obaloch
  • vieme poradiť , vybrať kávu a stupeň praženia podľa vašich požiadaviek   
  • ku každému zákazníkovi pristupujeme osobitne                                                                                                                                              

Oslovila Vás naša ponuka a chcete vedieť viac ? Stačí nás kontaktovať a o všetko sa postaráme.    

  GASTRO PREVÁDZKY  A  KAVIARNE

Prevádzkujete reštauráciu alebo kaviareň ? Radi by ste ponúkli vašim zákazníkom príjemný zážitok pri kvalitnej káve ? tak potom ste tu správne. Verím že máte krásne a útulné prostredie . To druhé čo potrebujete je kvalitná a čerstvo upražená káva . A tu vám dodáme my . A prečo kávu od nás ? Je to jednoduché . Ako profesionáli vieme kávu pražiť a rozumieme sa remeslu. To znamená že budete mať vždy kvalitnú a čerstvú kávu priamo z našej pražiarne , zabalenú v prvotriednych ekologických obaloch s aróma ventilom pre zachovanie maximálnej kvality kávy.

Druhá možnosť je že si zabezpečíte dovážanú kávu , upraženú pred niekoľkými mesiacmi s nejasným pôvodom ( aký druh kávy , kvalita ). Ako kompenzáciu dostanete " zadarmo " do prenájmu kávovar, porcelán , cukor atď. Chcete aby váš zákazník mal dobrý pocit z kávovaru a peknej šálky alebo zážitok z kvalitnej kávy ? Rozhodnutie necháme na vás .

Čo ponúkame : 

  •  kvalitnú čerstvo praženú kávu   
  • poradenstvo a spoluprácu pri výbere káv (  výber kávy , stupeň praženia ,spôsob prípravy  ) 
  • bezkofeinovú kávu  ( pri odstraňovaní kofeínu bol použitý " švajčiarsky " vodný spôsob ) 
  • férový a individuálny prístup , rozumnú cenu             

Ako bonus vytvorenie zmesi podľa vašej požiadavky , vlastnej značky + logo na etikete. Budete si predávať kávu pod vlastnou značkou. Kávovary a porcelán ku káve zatiaľ nedodávame.                                                                                                                       

Radi Vám poskytneme naše služby , stačí nás kontaktovať a mi prídeme.  

MALO A VEĽKOOBCHOD

Samozrejmosťou je aj spolupráca s obchodnými prevádzkami . Naše produkt balíme do kartónových krabíc z kvalitnej trojvrstvovej / päťvrstvovej lepenky ktoré zaručia jednoduchú prepravu aj skladovanie tovaru. Vďaka skladnosti a výbornej priľnavosti pre všetky lepiace pásky sa s krabicami ľahko manipuluje. 

Veľkoobchodný cenník posielame na vyžiadanie.

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať.