7 x prečo kupovať od nás

.

1 - Sme tu pre vás od roku 2012. Nie sme nováčikovia a rozumieme problémom spojeným s pražením kávy. Všetky naše skúsenosti vložíme do vašej kávy. Aby sme neboli pozadu je samozrejmosťou aj vzdelávanie o najnovších trendoch v oblasti pestovania , praženia a prípravy kávy. Je pre nás veľmi dôležité, aby pitie kávy bolo tým najlepším zážitkom, aký môžete zažiť.

2 - Častým skloňovaným slovom je kvalita. To platí aj pre nás. Vyberáme pre vás tú najlepšiu a najkvalitnejšiu kávu. Zabezpečujeme, aby nám boli doručené v čistých, neporušených vreciach. Praženie je riadený a kontrolovaný proces. Predtým, ako ju zabalíme a dáme do predaja, robíme kontrolu pomocou cuppingu  aby ste si boli istí, že kupujete len kvalitnú praženú kávu.

3 - Nepražíme na sklad. Nepražime a neskladujeme zbytočne. Správnym riadením výroby plánujeme praženie tak, aby sme mali kávu len v optimálnych množstvách , čo je zárukou že kávu dostanete vždy čerstvú .Pražíme pre vás 2 krát do týždňa.

4 - Pre upraženú kávu používame špeciálne sáčky s ventilom a zipsom na vzduchotesné opätovné uzatvorenie. Takto sa jej vôňa a chuť zachovajú po dlhú dobu. Naším želaním je, aby ste sa potešili hneď, ako balíček otvoríte.

5 - Na prepravu kávy k vám.  Vvyužívame služby externých prepravcov. V niektorých prípadoch vám kávu doručíme aj sami. Nenecháme vás čakať dlhšie ako dva dni.

6 - Vzdelávame aj druhých. Svoje vedomosti a skúsenosti si nenechávame len pre seba. Radi sa o nich s vami podelíme. V blogu píšeme o káve, zaujímavostiach a trendoch z celého sveta.

7 - A ešte niečo naviac. Pri objednávke nad 25 € máte dopravu zadarmo. 

váš tím pražiarne